19. TREPS susreti plesnih grupa (3)
- 5,00 EUR Ulaznica
- Processing costs fee per ticket is 0.95 EUR. Tax is included.
- Odgovorni organizator in prodajalec
Centar za kulturu Trešnjevka- Park Stara Trešnjevka 1, 10000 Zagreb
19. TREPS SUSRETI PLESNIH GRUPA – FINALE: Večer baleta
Petak, 10. svibnja 2024. s početkom u 19 sati
1 Baletni studio Jastrebarsko Dućan lutaka Svetlana Lukić
2 Baletni studio Jastrebarsko Rosamunda Svetlana Lukić
3 Plesni studio CeKaTe Kineski ples Ljiljana Gvozdenović, Andrej Izmestjev- Revijalno
4 Plesni studio Edite Cebalo Šećerni štapići Duška Kožić
5 Studio Maxi Dance Slatki Marcipan Olga Carmon
6 Udruga za klasični balet Vindija Lutke Vlasta Rittig
7 Udruga za klasični balet Vindija Alpine-polka Vlasta Rittig
8 Umjetnička plesna škola Silvije Hercigonje Trio plesnih lutaka - Revijalno9 Baletni studio Jastrebarsko Mačkice Svetlana Lukić (prema M.
Petipa)
10 Udruga za klasični balet Vindija La Bouquette Vlasta Rittig
11 Divertimento-studio povijesnog plesa Sword dance Vlasta Rittig - Revijalno
19. TREPS SUSRETI PLESNIH GRUPA-FINALE:
Večer urbanih plesnih stilova
Subota, 11. svibnja 2024. s početkom u 19 sati
1 Talent house Cool Barbie Girl Marija Debelić
2 Plesni studio Edite Cebalo Hip hop Tara Lozar
3 Plesni studio Fusion Zoo Martina Šćrbec
4 Talent house Gettin the bad man Marija Debelić
5 Plesni klub B Residence Masterchef Biljana Banjac, Anna Nysh, Iva Marincel, Martina Boroša
6 Plesni klub B Residence How my Deamons
Look Biljana Banjac
7 Plesni klub Point Mañana Lara Šoić
8 Talent house Arise Marija Debelić
9 Funkadelik 2.0 West side story Vesna Grandeš, Anis Habibović
10 Plesni klub B Residence Misdemeanor Iva Marincel
19. TREPS SUSRETI PLESNIH GRUPA – FINALE: Večer suvremenog plesa, show i jazz dancea
Nedjelja, 12. svibnja 2024. s početkom u 19 sati
1 Plesni klub Megablast Čarolija crno- bijelih tipki Ana Vesel Križaj A SH 90
2 Plesni klub Point Love me like you Ana Valentić
3 Dječje društvo „Plesni kristal“ Spirit Sanja Brebrić
4 Plesni studio Bailando Someone in the crowd Filip Likić
5 Plesni studio Edite Cebalo Svjetlo koje ne vidimo Edita Cebalo
6 Plesni studio Vindi Na drugom planetu Tara Breški i plesači
7 UO Plesna radionica Ilijane Lončar - Požega Svjetlo u tami Karla Mežnarić
8 Plesni klub ′′Vruća čokolada′′ Survivors Josipa Lujanović
9 Studio PuLS Prespavanac Linda Majstorović
10 Plesni klub Megablast The percussion show Ana Vesel Križaj i Gordan
Križaj
11 Glazbena mladež Koprivnica - Adawood Jagoda malena,
jagoda črlena članovi skupine, m. Olja Vilić
12 Plesni centar Tala Cold Larisa Lipovac Navojec
13 Studio Maxi Dance This Bitter Earth Kristina Šukstule
14 Udruga za kulturu i umjetnost Avatar Shape Natali Radelić
15 UO Plesna radionica Ilijane Lončar - Požega Warning Zvonimir Kvesić i Ilijana Lončar
16 Studio suvremenog plesa „TEUTA“ Čakovec Tvornica tjeskobe Nikolina Mekovec
Na kraju poklon svih izvođača po koreografijama u kostimu s koreografima te dodjela nagrada. Molimo vas da ne izlazite iz dvorane do kraja programa.