19. TREPS susreti plesnih grupa (8)
- 5,00 EUR Ulaznica
- Processing costs fee per ticket is 0.95 EUR. Tax is included.
Trešnjevačka plesna scena Centra za kulturu Trešnjevka od 12. travnja do 28. travnja organizira 19. TREPS - susrete plesnih grupa na kojima će se predstaviti 147 koreografije 42 plesna studija iz 16 gradova s 1539 izvođača u dobi od 3 do 24 godine. Ulaznice se prodaju online, a u slučaju da ostane mjesta prodaju se i na gotovinskoj blagajni CeKaTe-a sat vremena prije početka programa. Ulaznica vrijedi isključivo za događanje navedeno na ulaznici. Ulaznica se naplaćuje za svaku osobu koja ulazi u gledalište, bez obzira na dob.
RASPORED
1. DAN TREPS SUSRETA: petak,12. travnja u 19 sati
Nastupaju: Plesni studio CeKaTe-a, Plesni studio Bailando i Studio za ples i rekreaciju Mima
2. DAN TREPS SUSRETA: subota, 13. travnja u 19 sati
Nastupaju: Plesni klub JazzElle, Edukacijski centar Lemur, Baletni studio Edite Cebalo, UO Plesna radionica Ilijane Lončar - Požega, Plesni klub "Vruća čokolada", Studio Maxi Dance, Studio PuLS
TREPSIĆ-1, subota 13. travnja u 12 i 12:30 sati
Nastupaju: Pinokio klub za djecu, Baletni studio Saule, Top Step Sisak (samo u 12:30), Talent house
TREPSIĆ-2, subota 13. travnja u 13 sati
Nastupaju: Baletni studio Edite Cebalo, Dječje društvo "Plesni kristal", Plesni klub Point
3. DAN TREPS SUSRETA: nedjelja, 14. travnja u 19 sati
Nastupaju: Pinokio klub za djecu, Talent house, Baletni studio Saule, Dječje društvo "Plesni kristal", Plesni klub Point, Glazbena mladež Koprivnica - Adawood
4. DAN TREPS SUSRETA: petak, 19. travnja u 19 sati
Nastupaju: Baletna škola "Carlotta Grisi" Umag - Udruga Teatar Zoe, Centar za plesnu edukaciju i umjetničko stvaralaštvo STUDIO DVADESETTRI Karlovac, Baletni studio Gradskoga kazališta Zorin dom Karlovac, Plesni studio Bailando, Plesni studio Vindi
5. DAN TREPS SUSRETA: subota, 20. travnja u 19 sati
Nastupaju: Plesni studio Gita, Studio suvremenog plesa „TEUTA“ Čakovec, Baletni Studio Iskrice, UO PLESNA RADIONICA ILIJANE LONČAR - POŽEGA, Udruga za klasični balet Vindija, Studio Vivona Čakovec, Plesna grupa Flame
TREPSIĆ-3, subota 20. travnja u 12:30 sati
Nastupaju: Plesni studio CeKaTe-a, Centar za plesnu edukaciju i umjetničko stvaralaštvo STUDIO DVADESETTRI Karlovac, Plesni studio Svijet plesa
TREPSIĆ-4, subota 20. travnja u 13 sati
Nastupaju: Plesna igraonica Čarobna šuma, UO PLESNA RADIONICA ILIJANE LONČAR - POŽEGA
6. DAN TREPS SUSRETA: nedjelja, 21. travnja u 19 sati
Nastupaju: Talent house, REBEL DANCE, Plesni studio Svijet plesa, Divertimento-studio povijesnog plesa, BALETNI STUDIO JASTREBARSKO, Studio Maxi Dance, PLESNI CENTAR TALA
7. DAN TREPS SUSRETA: petak, 26. travnja u 19 sati
Nastupaju: Udruga za kulturu i umjetnost Avatar, Umjetnička škola Fortunat Pintarić, Plesna skupina M-Aerobic Superbody, Plesna skupina Joy&Movement studija, B Residence
8. DAN TREPS SUSRETA: nedjelja, 28. travnja u 19 sati
Nastupaju: Talent house, Umjetnička plesna škola Silvije Hercigonje, Plesni studio Bailando, Plesni klub Megablast, Plesni studio Fusion
30 koreografija po izboru ocjenjivačkoga suda TREPS susreta plesnih grupa bit će pozvano na TREPS festival, koji se održava od 9-11. svibnja 2024. Okrugli stol s objavom razultata održat će se putem platforme ZOOM u ponedjeljak 29. travnja 2024. u 17:30 sati.
Nagrade:
Na TREPS susretima najbolji u svakoj dobnoj i plesnoj kategoriji dobiva najgradu za najuspješniji nastup.
Na TREPS festivalu dodjeljuje se nagrada 1., 2. i 3. najbolju koreografiju te 1. nagrada za najboljeg izvođača/izvođačicu ili plesni studio.
Prva nagrada za najbolju koreografiju i najboljeg izvođača/izvođačicu ili plesni studio za nagradu osvaja korištenje pozornice Centra za kulturu Trešnjevka u trajanju od 180 minuta (u terminu kad je pozornica dostupna s korištenjem dostupne opreme).
Ocjenjivački sud:
Ivana Bojanić
Maja Đurinović
Ljiljana Gvozdenović
Andrej Izmestjev
Kornelija Kosanović Drvar
Tihana Strmečki
Una Štalcar Furač
Centar za kulturu Trešnjevka zadržava pravo promjene satnica u slučaju nepredviđenih okolnosti.